Потокове VUDU в 4K - що потрібно знати

Зі зростанням числа людей, які дивляться ТВ-шоу і фільми за допомогою потокової передачі, до контент-провайдерів пред'являються все більш високі вимоги до якості як ряду телевізійних і кінофільмів, так і якості відео і аудіо.

Що пропонує VUDU UHD

Щоб відповісти на виклик, VUDU разом з Amazon, Netflix і UltraFlix транслюють зростаючу кількість контенту в роздільній здатності 4K.


Крім того, HDR (HDR10 і Dolby Vision) і аудіо (об'ємний звук Dolby Atmos з ефектом занурення) також включені в багато потокових пропозицій Vudu 4K.

Під час потокової передачі вам не потрібно миритися з часом очікування завантаження в таких системах, як Kaleidescape і Vidity, або купувати фільми на форматі Ultra HD Blu-ray Disc, щоб отримати найкращу доступну якість відео і аудіо для перегляду на 4K Ultra. HD TV.

Сумісні пристрої

Vudu 4K-сумісні пристрої включають в себе:

4K без HDR10 або Dolby Vision

 • Roku 4K телевізори (моделі без HDR)
 • Медіа-стрімери Roku 4, Roku Premiere (у поєднанні зі сумісним телевізором)
 • TIVO Bolt (слідкуйте за оновленнями)
 • Телевізори VIZIO без Smartcast серій M і P (2015 - Моделі без Smartcast)
 • ПК з Windows 10 (стежте за оновленнями)

4K з HDR (HDR10 і, в деяких випадках, Dolby Vision)

 • LG 2016 (і в майбутньому) 4K LED/LCD і OLED телевізори (HDR10 або Dolby Vision)
 • Philips UHD телевізори серії 5000 і 6000
 • Samsung KU, KS, Q, MU і деякі телевізори 4K серії NU (тільки HDR10)
 • Виберіть телевізори Sony 4K UHD (2016 модельних років вперед)
 • Серії TCL P і C 4K Roku (HDR10 або Dolby Vision)
 • Інші фірмові телевізори Roku з підтримкою HDR (це може бути тільки HDR10)
 • Телевізори серії VIZIO Reference 4K Ultra HD (HDR10 або Dolby Vision)
 • VIZIO 2016-2019 M і P-серії Дисплеї і телевізори SmartCast 4K для домашнього кінотеатру (HDR10 або Dolby Vision)
 • Медіа- Google Chromecast Ultra (тільки HDR10 - потрібен сумісний телевізор)
 • МедіахоломNvidia Shield TV (тільки HDR10 - потрібен сумісний телевізор)
 • Roku Streaming Stick +, Premiere +, Ultra (тільки HDR10 - потрібен сумісний телевізор)
 • Philips BDP7303/F7 Ultra HD Blu-Ray програвач
 • Samsung UHD Blu-ray програвач дисків і медіа-ст (тільки HDR10 - потрібен сумісний телевізор)
 • Програвач дисків Sony UBP-X700 Ultra HD Blu-ray
 • Apple TV 4K (версія програми Vudu 1.1.1 або пізніша)
 • Xbox One S або X (тільки HDR10 - потрібен сумісний телевізор)

У міру появи нових телевізорів і медіа-потоків, або якщо який-небудь з пристроїв, що підтримують тільки HDR10, отримає оновлення прошивки для доступу до Dolby Vision, наведений вище список буде оновлено.

Для доступу до Dolby Atmos потрібна аудіосистема домашнього кінотеатру, що включає приймач домашнього кінотеатру з підтримкою Dolby Atmos, а також відповідне налаштування динаміків Dolby Atmos.


Якщо ваш телевізор не забезпечує доступ ні до HDR10, ні до вдосконалення Dolby Vision, як вказано в примітках до доданих списків пристроїв, ви все одно зможете переглядати вміст VUDU UHD. Якщо у вас немає аудіосистеми з підтримкою Dolby Atmos, ви все одно зможете отримувати доступ до сигналів об'ємного звучання Dolby Digital або Dolby Digital Plus.

Вимоги до швидкості інтернету

Для найкращої якості перегляду вам необхідно швидке широкосмугове з'єднання. Vudu рекомендує швидкість інтернет-потокової передачі/завантаження не менше 11 Мбіт/с.

Нижчі швидкості можуть викликати проблеми з буферизацією або зупинкою. VUDU може автоматично «зменшити» ваш потоковий сигнал до 1080p або нижчої роздільної здатності залежно від вашої доступної швидкості інтернету (що також означає, що ви не отримаєте роздільну здатність 4K, HDR або Dolby Atmos).

Вимоги VUDU до швидкості потокової передачі 4K зі швидкістю 11 Мбіт/с набагато нижче, ніж у Netflix, пропонованої від 15 до 25 Мбіт/с.

Ethernet проти WiFi

У поєднанні з високою швидкістю широкосмугового доступу найкраще підключити сумісне ТБ або пристрій потокової передачі мультимедіа до Інтернету через фізичне з'єднання Ethernet. Навіть якщо ваш сумісний телевізор або медіа-ст^ має вбудований Wi-Fi.

Roku Boxes, Roku Streaming Stick +, Chromecast Ultra та інші обрані пристрої забезпечують тільки підключення до Wi-Fi.

Хоча Wi-Fi зручний з точки зору відсутності необхідності прокладати довгий кабель до маршрутизатора, він може бути нестабільним і нестабільним. Фізичне з "єднання запобігає небажаним перешкодам, які можуть переривати ваш сигнал.


Дивіться ваші дані Caps

Залежно від вашого провайдера (інтернет-провайдер), ви можете щомісяця обмежувати дані. Для більшого завантаження і потокової передачі це часто залишається непоміченим, але з потоковою передачею 4K ви будете використовувати більше даних кожен місяць, ніж зараз. Якщо ви не знаєте, який ваш місячний ліміт даних, скільки він коштує, коли ви перевищуєте його, або навіть якщо він у вас є, зверніться до вашого інтернет-провайдера за подробицями.

Ти повинен заплатити

VUDU - це сервіс з оплатою за перегляд. На відміну від Netflix, немає єдиної щомісячної абонентської плати, ви платите за кожен фільм або телепередачу, яку хочете подивитися (крім обмежених «безкоштовних пропозицій Vudu для фільмів у США», які не включають 4K). Однак для більшої частини контенту у вас є як онлайн-оренда, так і варіанти покупки (покупки зберігаються в The Cloud - якщо у вас немає сумісного медіа-стрімера з вбудованим сховищем жорсткого диска або ви використовуєте ПК).

Якщо ви купуєте титул 4K UHD, ціни варіюються від 10 до 30 доларів. Майте на увазі, що ціни можуть коливатися.

Перш ніж ви зможете орендувати або купувати контент 4K або будь-який безкоштовний або платний контент на Vudu, вам необхідно зареєструвати акаунт.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND