Комфорт і стиль: правила вибору освітлення для спальні

Комфорт і стиль: правила вибору освітлення для спальні

Спальня - особливе приміщення в кожному домі або квартирі. На перший погляд, це кімната, де ми проводимо найменше часу, тож деякі можуть ігнорувати її значення. Проте варто звернути увагу на важливу роль спальні.

Дизайнерські меблі: мистецтво комфорту та індивідуального стилю

Дизайнерські меблі: мистецтво комфорту та індивідуального стилю

При облаштуванні інтер'єру ми завжди шукаємо щось особливе, що підкреслить нашу індивідуальність та стиль. Дизайнерські меблі відкривають перед нами безмежні можливості в цьому плані. З їх допомогою ми можемо створити унікальний інтер'єр, який буде відображати наші смаки та уподобання.

Яку яму копати під яблуню. Яблуня: підготовка ґрунту і посадка

Яку яму копати під яблуню. Яблуня: підготовка ґрунту і посадка

Викопана яма заповнюється родючим ґрунтом, що складається з верхнього шару вихідного ґрунту, торфу, компоста, перепрілого гною, перегну і - на важких глинистих грунтах - піску (у співвідношенні 1:1). На посадкову яму додається 6-8 міськстей комплексного мінерального добрива («» Кемира «», азофоска). Готувати ґрунт в ямі краще післяйно (засипаючи всі компоненти шаром 15-20 см, додаючи в кожен 1,5-2 горсті добрива), ретельно перемішуючи лопатою і ущільнюючи кожен шар. Яма повинна бути заповнена «» з гіркою «», щоб земля височіла над її краями на 15-20 см. Якщо цього не зробити, то в міру того, як грунт буде ущільнюватися і посаджуватися, саджанець через 2-3 роки опиниться у воронці - і стане менш зимостійким, буде приносити менше плодів. І тільки після того, як яма повністю заповнена родючим ґрунтом, в ній роблять лунку під розмір коренів саджанця або земляного кома. При посадці рослини з відкритою кореневою системою на дні лунки можна сформувати горбик, на якому розправляються корені яблуні. Встановіть саджанець у лунку і залийте її водою. Засипайте коріння вийнятою з лунки землею, поки вода не ввібралася. Через 5-10 хвилин ущільніть ґрунт навколо посадженої яблуні. Підв'яжіть саджанець «» вісімкою «» до трьох кіл, встромлених якомога глибше (приблизно на 70-80 см). Якщо кольів буде два або один, дерево може поступово нахилятися і навіть через кілька років впасти під час ураганного вітру. При будь-якому підвої найкраще приживаються одно-трирічні саджанці, перевірте життєздатність коріння: поскобліть їх нігтем - живе коріння під корою і на зрізі має бути біле.

Терморегулятор кнопочный

Терморегулятор кнопочный

Это довольно простой и надежный вариант организовать эффективную регулировку температуры.

Опята з чорним капелюшком. Опята - хибні та їстівні

Опята з чорним капелюшком. Опята - хибні та їстівні

Опята надзвичайно популярні серед грибників, адже вони відрізняються високими смаковими якостями в смаженому, солоному або маринованому вигляді. Крім того, збирати їх вигідно з практичної точки зору: якщо ви знайдете велике сімейство цих грибів, ви з легкістю зможете наповнити цілий кошик. При цьому існує ризик сплутати їстівні види з отруйними.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND