З якої рослини роблять червоний чай каркаде

З якої рослини роблять червоний чай каркаде

Багатьом відомий екзотичний чай каркаді, що відрізняється насиченим рубіново-червоним і своєрідним кисло-солодким смаком. З його допомогою можна вгамувати спрагу або зігрітися в прохолоду. Однак може виникнути питання, з чого ж роблять цей незвичайний чай?

Виготовлення моцарелли в домашніх умовах

Виготовлення моцарелли в домашніх умовах

Ніщо так не асоціюється з Італією, як піца, спагетті і сир моцарелла. Але, якщо піца і спагеті у всіх на слуху, то про моцарель не кожен зможе сказати хоча б пару фраз. Так хто ж він, цей загадковий «італієць»?

Виготовлення вина з ранеток у домашніх умовах

Виготовлення вина з ранеток у домашніх умовах

Ранетки - це дрібноплідні сорти яблуні з масою стиглих плодів не більше 15 грам, поширені на Уралі, Алтаї і Далекому Сході. У просторіччі використовується ще одна назва цих дрібних яблук - «китайки». Завдяки високому вмісту сухих речовин домашнє вино з ранеток виходить насиченого фруктового смаку і красивого кольору (відтінок залежить від сорту), але вимагає суворого дотримання технології приготування. Солодощі можна регулювати на власний розсуд.

Визволення від перхоті народними засобами

Визволення від перхоті народними засобами

Перхоти представляють собою відшаровування рогового шару шкіри у вигляді відмерлих лусочок. Такі частинки не можуть залишити межі волосяного покриву внаслідок некоректної роботи сальних залоз, що виробляють надлишкову кількість кожного сала. Встановити причину і подальше лікування препаратами допоможе лікар-тріхолог, при консультації з яким можна порадитися і про використання народних коштів. Природні інгредієнти допоможуть відновити структуру волосся і кожного покриву.

Виготовлення томатної пасти в домашніх умовах

Виготовлення томатної пасти в домашніх умовах

Літо й осінь пропонує нам свіжі, ароматні й соковиті овочі, тому не замислюйтеся, а готуйте домашню томатну пасту. Так, нехай вона не буде нахабно-алого кольору, як на прилавках в супер-маркеті, зате скільки в ній корисностей! Тим більше цей продукт не замінимо в приготуванні безлічі страв.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND