Гречка по-камчатськи з папороті і кальмарами

Був період у моєму житті, коли я жила на Камчатці, і зберегла найтепліші спогади про цей край. Папороті. Про те, що його їдять, я дізналася саме там і там же навчилася його готувати. Це дуже смачно і корисно. За смаком він схожий на гриби. Так само, як і гриби, його солять на зиму в бочках.

Інгредієнти для «Гречка по-камчатськи з папороті і кальмарами»:

  • Крупа гречана (Містраль) - 1,5 стак.
  • Папороті (солоний) - 200 г
  • Кальмар (тушка) - 3 шт
  • Цибуля ріпчаста - 1 шт
  • Олія рослинна - 4 ст. л.
  • Масло вершкове - 40 г
  • Приправа (сіль, перець до смаку)
  • Часник - 2 зуб.

Час приготування: 30 хвилин


Кількість порцій: 2

Харчова та енергетична цінність:

Готової страви

     

ккал
3712.3 ккал

белкі418.1
р

жири135.8
р

вуглеводи219.5
р

Порції

     

ккал
1856.2 ккал


белкі209.1
р

жири67.9
р

вуглеводи109.8
р

100 г страви

     

ккал
136.5 ккал

белкі15.4
р

жири5
г

вуглеводи8.1
г


 

Рецепт «Гречка по-камчатськи з папороті і кальмарами»:

Гречку «Містраль» приготувати відповідно до інструкції.

Кальмари розморозити і очистити від шкіри. Кальмари рідко купую очищені, тому що їх чистять, використовуючи реагенти, тому чисту сама.

Папороті замочити на ніч у холодній воді, щоб з нього вийшла зайва сіль.

Ось так він виглядає після вимочування.


Порізати цибулю і папороті.

Обсмажити цибулю і папороті на олії. Солити необов'язково, у папороті може бути достатньо солі, але покладайтеся на свій смак.

Додайте відварену гречку та часник.

Кальмари обсмажити в маслі на іншій сковороді - на сильному вогні 1.5 хвилини, поперчити і посолити. Можна перемішати з гречкою, але я викладу на кашу, і відразу подавати! Приємного апетиту!

Наша сім'я знайома з армією не з чуток. Дід мого чоловіка був військовий льотчик. Він 1925 року вступив до льотної школи в Качі і служив в авіації, 1939 року був заарештований через своє походження, його батько теж був офіцером, тільки царської армії, але через 2 місяці його відпустили. Пройшов всю війну, під час якої його родина опинилася на окупованій території, бабуся з двома дітьми зникла. Він відшукав їх тільки через 2 роки після війни.Після війни служив в авіації, а потім звільнився на пенсію.
У нас в родині зберігаються його нагороди, які передаються з покоління в покоління по чоловічій лінії.У тому числі Орден Леніна і Орден Касного Прапора і багато медалей.Мій чоловік - теж кадровий офіцер на пенсії. Танкист.А это мы только поженились и уезжали к месту службы мужа.А це ми в Кушці 2 жовтня 1984 року.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND